“مهدی غفاری” … این‌ها کلماتی هستن که من معمولاً جلوی عنوان نام و نام‌خانوادگی می‌نویسم. از زمانی که برای اولین بار برنامه‌نویسی رو شروع کردم تا الان که دارم این متن رو می‌نویسم، حدود هفت سال می‌گذره. زمان زیادی نیست. مهم هم نیست به هر حال. نمی‌دونم به خاطر جبران تمام اون روزهایی بود که کامپیوتر نداشتم و بیشتر وقت‌ها هم کسی اجازه نمی‌داد از کامپیوترش استفاده کنم، یا به خاطر اون علاقه ذاتی مشترکی که همه‌مون برای دونستن داریم؛ ولی یه جایی همون اوایل این بازه زمانی هفت ساله تصمیم گرفتم که از کامپیوتر و چیزهای مربوط به اون، بیشتر از کار با وینمپ و ویندوز مدیاپلیر بدونم، و پیش گرفتن این روند منجر به آشنایی من با جاوا، اوراکل، لینوکس، دوست‌های خوب و چیزهای مشابه شد.

خیلی اهل شبکه‌های اجتماعی نیستم، اما فیسبوک رو به بقیه اون‌ها ترجیح می‌دم. سرگرمی‌های معمولم ورزش، مطالعه شاید تقریباً هر چیزی که به دستم برسه و حس کنم ارزش خوندن داشته باشه، کدنویسی به هر شکل غیرمعمول و معمول و تماشای سریال هستن. با سانسور به هر شکلی که باشه مخالفم و فکر می‌کنم هر کسی حق داره برای خودش تصمیم بگیره. سعی هم می‌کنم روی هیچ چیز خاصی تعصب نداشته باشم و برای قضاوت کردن فقط به استفاده کردن از چشم‌هام بسنده نکنم. توهین به افراد و عقایدشون رو هم البته نمی‌پسندم.

سعی دارم در کل اینجا بیشتر شما، و البته خودم، رو به کشف تجربه‌های جدید بیشتر ترغیب کنم، و البته امیدوارم بتونم این کار رو به شکل شایسته‌ای انجام بدم.

ممنون برای وقتی که گذاشتید تا این برگه رو مطالعه کنید.

05:12:29 _ 2011-01-27