تکنولوژی های شرکت اوراکل هر روز در حال آپدیت شدن هستند و همیشه پیشرفته ترین ویژگی ها برای رسیدن به بالاترین عملکرد و بهره برداری مناسب از سخت افزار جزو تخصص های اصلی شرکت اوراکل بوده است.

برای یادگیری و پیشرفت نیروها در لایه کارشناس و کارشناس ارشد همواره نیاز به منبع آموزش صحیح که توسط کمپانی اوراکل تایید شده باشد امری ضروری است.

پیشرفته ترین برنامه آموزشی تکنولوژی های ارائه شده توسط شرکت اورکل همیشه از طریق دانشگاه اوراکل ارائه میگردد. این نکته حائز اهمیت است که دانشگاه اوراکل به دلایل شرایط خاص ایران هیچ پارتنر آموزشی در این کشور ندارد.

اشتراک ویژه دانشگاه اوراکل نه تنها مسیر آموزشی را برای کارشناسان مشخص خواهد نمود بلکه برای 12 ماه یک دسترسی کامل برای تماشای مجموعه جامعی از آموزش های تکنولوژی های اوراکل را به شما خواهد داد. همچنین اوراکل به طور مرتب ویدیوهای جدید اضافه خواهد کرد که شما با داشتن اشتراک می توانید به ویدیوهای جدید نیز دسترسی داشته باشید تا با تکامل تکنولوژی های اوراکل شما نیز با آن ها همگام باشید.

مثل همیشه هدف اصلی این دوره ها یادگیری عمیق شما و ایجاد یک تجربه موفق برای مشتری های اوراکل است. این دوره های به طور کامل نیازهای آموزشی شرکت یا سازمان شما را در تکنولوژی های اوراکل برطرف خواهد کرد.

ویژگی های اصلی

دریافت مدارک اوراکل

اگه میخواهید مهارت های خود را به سازمان تان اثبات کنید مدارک اوراکل را دریافت کنید تا تخصص خود را برای کارفرماهای داخلی و خارجی به نمایش بذارید و درهای جدیدی را برای حرفه خود باز کنید.

طبق نظرسنجی حقوق و دستمزد مجله CertMag در سال 2018 اکثریت کاندیداهای نظرسنجی موافق بودند که دریافت گواهینامه مهارت های شغلی حقوق آن ها را افزایش داده است:

  • بیش از 70 درصد افراد مورد بررسی گفته اند که از زمان دریافت گواهینامه ها تقاضاهای بیشتری برای مهارت های خود داشته اند.
  • بیش از 68 درصد افراد مورد بررسی گفته اند که دریافت گواهینامه ها توانایی آن ها را برای حل مساله افزایش داده است.
  • همچنین بیش از 65 درصد افراد مورد بررسی گفته اند که دریافت گواهینامه باعث بهبود بهره وری در محل کار آنها شده است.

شما با تهیه این اشتراک یک اعتبار شناخته شده جهانی دریافت میکنید.

جهت دریافت مدارک بعد از 6 ماه از تهیه اشتراک و دیدن ویدیوهای آموزشی مهارت موردنظر خود باید اقدام به تهیه کوپن شرکت در امتحانات از طرف شرکت بکنید. بعد از تهیه کوپن برای روز امتحان برنامه ریزی کنید و با تمرین های اوراکل در طول دوره و دوره های آمادگی آزمون دوره خود را آماده امتحان بکنید. توجه کنید هر آزمون دارای یک دوره آمادگی آزمون مجزا است که در آن شما اهداف دوره را مرور خواهید کرد با نمونه سوالات امتحانی آشنا خواهید شد و قبل از روز امتحان از مشاوره تخصصی توسط اوراکل بهره مند شوید.

این یک سرمایه گذاری برای رشد مهارت ها و فرصت های شغلی شماست.

مسیر آموزشی مشخص

براساس اهداف یادگیری مشخص شده شما اوراکل بهتون مجموعه ای از دوره های آموزشی مجازی رو توصیه میکنه که می توانید در نهایت با خیال راحت در آنها برای رسیدن به هدف خود شرکت کنید. اوراکل دوره های مشخص و خاصی را با توجه به اهداف یادگیری شما پله پله بهتون معرفی میکنه که به طور پیوسته بتوانید مهارت های خود را با محصولات اوراکل ارتقا دهید.

آموزش مجازی

به مدت 12 ماه به تمامی ویدیوهای آموزشی دیجیتال تهیه شده توسط بهترین کارشناسان محصولات اوراکل دسترسی داشته باشید. اوراکل تضمین میکند همواره دوره های جدید را به اشتراک شما اضافه کند تا به سرعت رشد تکنولوژی آن ها را یاد بگیرید.

دوره های اوراکل به شکلی طراحی و ضبط شده اند که شما را به اعماق تکنولوژی می برد و در عین حال فرصت یادگیری عملی را برای شما ایجاد می کنند. این شیوه یادگیری جهت موفقیت مشتریان اوراکل تهیه شده است و تمام نیازهای مشتریان اوراکل را به صور همه جانبه برطرف میسازد.

یادگیری مبتنی بر نقش های سازمانی

همیشه با پیشرفت تکنولوژی ما شاهد عوض شدن نقش های سازمانی در منابع انسانی هستیم. شما از طریق یادگیری دیجیتال عملی می توانید مهارت هایی را که برای برتری در نقش جدید سازمانی خود نیاز دارید را توسعه و دانش و مهارت های خود را توسعه دهید تا بهره وری بیشتری داشته باشید. چه یک کاربر فنی یا یک کاربر تجاری باشید برنامه یادگیری مبتنی بر نقش اوراکل شما را برای مسئولیت های سازمانی جدیدتان آماده می کند.

آزمایشگاه های عملی

قبل از اینکه جریمه شوید، هر آنچه را که یاد می گیرید تمرین کنید و مهارت های جدید خود را در محیطی امن به شکل عملی بکار ببرید. شرکت در آزمایشگاه‌های عملی در یک محیط آموزشی شبیه‌سازی‌شده یا جعبه شنی (sandbox) به شما کمک می‌کند تا اشتباهات و اضطراب های مرتبط با کار بر روی تکنولوژی جدید بر روی محیط های عملی را کاهش دهید.

  • در یک محیط انعطاف پذیر و بدون فشار با زمان کافی برای یادگیری تجربه کسب کنید
  • با به روزترین محیط های برنامه، بدون اشتباه کار کنید
  • تمرین های هدایت شده را با اهداف و دستورالعمل های روشن دنبال کنید
  • مهارت‌های جدید خود را که توسعه داده‌اید، گسترش داده و تقویت کنید، در مواردی که مورد نیاز است، روی مناطق خاصی تمرکز کنید
  • اعتماد به نفسی به دست آورید که به شما قدرت می دهد تا کارهای آینده را در یک محیط عملی کامل و اجرا کنید

جلسات با مربی ها

برای یک جلسه مربیگری زنده یک ساعته به یک مدرس دانشگاه اوراکل و کارشناس محصول مرتبط درخواست دهید و از آن استفاده کنید.

هر جلسه موضوعات کلیدی را پوشش می دهد و به شما امکان دسترسی به کارشناسان محصولات اوراکل را برای پرسش و پاسخ های آموزنده را می دهد. در طول جلسات تعاملی، مربی شما بر روی یک موضوع تمرکز می کند تا بتوانید در مورد یک موضوع خاص سؤال بپرسید. همچنین در این باره که منابع یادگیری اضافی را کجا پیدا کنید راهنمایی دریافت خواهید کرد.

تحلیل روند یادگیری

از طریق داشبورد شخصی خود پیشرفت و دستاوردهای یادگیری خود را دنبال کنید. به راحتی بر روی روند یادگیری نظارت کنید تا پیشرفت مهارت های خود را در طول اشتراک 12 ماهه خود ادامه دهید.

انتشار بروزرسانی ها

با انتشار هر محصول، دوره های جدیدی را به اشتراک شما اضافه می کنیم. دقیقاً بیاموزید که چگونه از جدیدترین پیشرفت‌های تکنولوژی در کوتاه ترین زمان استفاده تجاری کنید. ویژگی‌های جدید محصولات در غالب دوره های میکرو طراحی و توسعه داده شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که شما به‌عنوان یک شاگرد به سرعت از نوآوری‌های محصولات اوراکل آگاه می‌شوید.

 

جهت خرید با شرکت رایان نیک تجهیز تماس حاصل نمایید

شماره های تماس: ۸۸۲۰۹۲۱۹ – ۸۸۲۰۹۲۶۷
آدرس ایمیل: sales@rayan-net.com