ارزش اشتراک رد هَت

اشتراک کمپانی رد هَت هر چیزی که شما برای استفاده از فناوری های تولید شده برای محیط‌های پیشرفته و سازمانی نیاز دارید، از جمله پشتیبانی از نرم‌افزارهای Open Source ، پشتیبانی از محصولات رد هَت و هر آنچه راجع به افزایش امنیت نرم افزارهای خود در مدت اشتراک خود نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

پایداری همان نوآوری است

شما نیاز به پایداری برای حفط و نگهداری از کاربران خود دارید. انعطاف‌پذیری و نوآوری در متن‌باز را با اکانت رد هَت بدست آورید، نوآوری‌ای که با کیفیت و عملکرد ثابت شده در سطح سازمانی تقویت شده است، با اکانت رد هَت از محدودیت ها رها شوید.

مزایای اشتراک رد هَت

پشتیبانی فنی

شما به پشتیبانی آنلاین و همچنین مستندات، پایگاه دانش، و ابزارهای لازم برای حفظ کارآمدی و پایداری سیستم‌های خود و همچنین حل سریع مشکلاتتان دسترسی خواهید داشت.

 

منابع امنیتی

راهکارهای شرکت رد هَت تماما آزمون شده به جهت دستیابی به امنیت هر چه بیشتر و برای شما تقویت شده‌اند. این راهکارها همچنین از پشتوانه یک تیم امنیت محصولات به صورت کاملا اختصاصی برخوردار هستند که ریسک‌های امنیتی مؤثر بر محصولات ما را نظاره کرده، تشخیص داده و برطرف می‌کند.

اکوسیستم شرکت‌های همکار

رد هَت با هزاران شرکت همکار خدمات نرم‌افزاری، زیرساخت ابری و سخت‌افزاری رابطه دارد، بنابر این می‌توانید مطمئن باشید که فناوری محیط کاری شما با رد هَت کار خواهد کرد.

 

چرخه‌های طول عمر پشتیبانی شده

اشتراک‌ رد هَت به نسخه خاصی از محصول متصل نیست، به همین دلیل آزادی انتخاب از میان چندین نسخه پشتیبانی شده و ارتقا بر طبق زمان‌بندی خودتان را خواهید داشت.

 

نقشه‌ راه محصولات

با در اختیار داشتن اشتراک رد هَت، می‌توانید نقشه‌ راه محصولات رد هَت را ببینید و درباره مسیر بروزرسانی محصولات خود برنامه ریزی هدفمند داشته باشید.

 

آمار تحلیلی فعالانه

بسیاری از محصولات در پورتفولیوی رد هَت با سرویس Red Hat Insights و سرویس‌های آمار تحلیلی یکپارچه شده‌اند، که می‌تواند به شما کمک کند به شکل فعالانه ریسک‌های امنیت، تطابق و پیکربندی را تشخیص داده و برطرف کنید.

 

یک رهبر مورد اعتماد در حوزه فناوری اطلاعات

ما با لینوکس سازمانی رد هَت انقلابی در جهان متن‌باز به وجود آوردیم. امروز، ما سبد محصولات خود را به نحوی گسترش داده‌ایم که شامل زیرساخت ابری، میان‌افزارها، تکنولوژی های یکپارچه‌سازی agile، تکنولوژی های کلاود خصوصی و مدیریت و خودکارسازی راهکارها است.

سبد کامل محصولات کامل رد هَت را ببینید

پرسش‌های پرتکرار درباره اشتراک رد هَت

پاسخ سؤالات رایج درباره اشتراک ®Red Hat، نحوه استفاده از اشتراک‌ها در محیط مشتری و چرایی اهمیت مدیریت اشتراک خود را بیابید. اشتراک‌های Red Hat هر آنچه برای اجرای قابل اتکا و ایمن‌تر سیستم‌های خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

اشتراک رد هَت چیست؟

اشتراک رد هَت امکان دسترسی به دانلود نسخه‌های پشتیبانی شده و منتشر شده نرم‌افزارهای رد هَت را برای شما فراهم می‌کند. این اشتراک همچنین دسترسی به یک پایگاه دانش غنی و آنلاین و پشتیبانی نرم افزارها را برای دریافت توصیه ها و راهنمایی جهت استقرار، پیکربندی و مدیریت نرم‌افزارهای رد هَت، حتی در محیط‌های حساس در اختیارتان قرار می‌دهد.

علاوه بر این، شما همچنین به نرم‌افزارهای رد هَت بلافاصله پس از بروزرسانی توسط تیم عملیات رد هَت و تایید مراحل آزمون دسترسی خواهید داشت.

 

اشتراک شامل چه چیزهایی است؟

یک اشتراک فعال رد هَت هر آنچه برای اجرای قابل اتکا و ایمن‌تر تمام سیستم‌های خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. این اشتراک علاوه بر نرم‌افزار، دسترسی به جامعه متخصصان، منابع آموزشی، بروزرسانی‌های امنیتی و ابزارهای پشتیبانی که جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

دسترسی همیشگی در طول مدت اشتراک

 • پچ‌ها
 • برطرف‌سازی باگ‌ها
 • بروزرسانی‌ها
 • ارتقاها

پشتیبانی فنی

 • دسترسی در تمام ایام هفته
 • حوادث غیر برنامه ریزی شده
 • روتینگ محصولات با کمک متخصصان رد هَت
 • پشتیبانی چندین سازنده محصولات مختلف توسط متخصصان رد هَت
 • پشتیبانی همزمان بر روی تمام محصولات رد هَت

اکوسیستم صنعتی

 • گواهی‌های سخت‌افزاری
 • گواهی‌های نرم‌افزاری
 • گواهی‌های ارائه‌دهنده ابری
 • تضمین نرم‌افزارها در محیطهای با استرس کاری

 

تخصصهای رد هَت

 • تضمین امنیت محصول رد هَت
 • دتسرسی به پایگاه دانش رد هَت

 

آیا اشتراک های رد هَت شامل پشتیبانی می‌شود؟

بله البته. با خرید اشتراک، شما سطح خدمات پشتیبانی برای موارد و محیط‌های مشخص خود را انتخاب می‌کنید. سطوح پشتیبانی شامل طلایی، استاندارد و محدود با دستسری به پشتیبانی یا فقط پایگاه دانش هستند. همچنی ما خدمات پشتیبانی مخصوص ارائه میکنیم که شما می توانید برای داشتن یک بسته شخصی‌سازی شده با ما تماس بگیرید.

 

اشتراک رد هَت در چه قالب‌های زمانی‌ای به فروش می‌رسد؟

اشتراک‌های رد هَت معمولاً به صورت یک ساله و سه ساله به فروش می‌رسد. برخی پیشنهادات ویژه مانند اشتراک سه ساله ممکن است به شکل و با مبلغ متفاوتی عرضه شوند.

 

از چه طریقی می‌توانم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

مستند نحوه استفاده هر چه بیشتر از اشتراکتان را از ما دریافت کنید و مستندات لازم را برای اطلاع از دلایل بیشتری که اشتراک رد هَت می‌تواند برایتان مفید باشد را بخوانید.

جهت خرید با شرکت رایان نیک تجهیز تماس حاصل نمایید

شماره های تماس: ۸۸۲۰۹۲۱۹ – ۸۸۲۰۹۲۶۷
آدرس ایمیل: sales@rayan-net.com